Iš Europos sąjungos struktūrinių fondų investicijų veiksmų programos bendrai finansuotas projektas, kuriame numatome: atnaujinti UAB "AKTORIŲ AGENTŪRA" interneto tinklapį ir duomenų bazę.
Atlikus atnaujinimo darbus kiekvienas aktorius galės rasti save duomenų bazėje ir papildyti/atnaujinti savo duomenis, taip pat pamatyti kiek ir kada filmavosi, kiek uždirbo pinigų, kiek jam buvo sumokėta ir kiek dar bus sumokėta už atliktus vaidmenis.
Taip pat tai bus puikus įrankis naudotis aktoriams nuotolinėms video atrankoms.
Atnaujinsime įrankius ir su mumis dirbantiems aktorių atrankos specialistams, įgalinsime juos dirbti sparčiau, kokybiškiau ir tvariau. Sieksime greitesnio ir efektyvesnio administracinio ir buhalterinio proceso, kurį įgyvendinus proceso efektyvumą ir paprastumą patirs kiekvienas pas mus nusifilmavęs žmogus.
Pamatysit - bus geriau nei Vasiukuose ;)


Projektas finansuojamas pagal priemonę – „Paskatos kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriui kurti konkurencingus kultūros produktus“.
Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo. Finansuojama kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė. Projekto vykdytojo pavadinimas: UAB "Aktorių agentūra"
Bendra projekto vertė: 66 170,00 EUR
Europos regioninės plėtros fondo finansuojama dalis: 52 936,00 EUR
Projekto pradžia: 2022-02-01
Projekto pabaiga: 2023-03-23